Revlon® Powder Blush

1,490.00 ALL

Shade: Oh Baby! Pink 001
Description

Përbërja e vecantë e blushit është e formuluar që të pigmentojë dhe në të njëjtën kohë të ketë një efekt "Sunkissed" ,me nuanca të ndryshme dhe me një qëndrueshmëri të lartë për shkak të përbërjes me microfine.

Details

• Nuancat fantasike bëjnë që look-u juaj të marë më tepër jetë duke theksuar mollzat tuaja dhe duke i bërë ato të duken mjaft të definuara në mënyrë natyrale.
• Vjen në 3 formula të ndryshme. pra ju zgjidhni nëse e doni mat, satin apo me shkëlqim.
• Vjen me një teksture tepër të butë e cila ju lejon të pigmentoni mollzat tuaja aq sa ju të dëshironi.
• E disponueshme në 5 nuanca

How To Use

• Aplikoni me furçën tonë Contour & Blush (është tepër e butë dhe vegane) mbi ngjyrën dhe fshijeni atë nëpër mollëzat e faqeve tuaja, më pas rrotullojeni përreth në mënyrë që të mos merrni lookun e viteve '80 (nëse nuk e dëshironi këtë!) dhe tërhiqeni butësisht furçë drejt tempujve tuaj për një efetkt lifting.
• Nëse jeni duke përdorur gjithashtu pudër për fytyrën, aplikojeni atë përpara se të vendosni blushin tuaj (përndryshe, do ta holloni ngjyrën)