ColorStay™ Lock Setting Mist

1,950.00 ALL

Description

Longwear Setting Mist

Revlon ColorStay™ Lock Setting Misteshte nje spray fiksues e cila perdoret per te vene ne vend grimin tuaj per te zgjatur me shume se 24 ore duke mos lejuar gjithashtu as pluhurat apo papastertite e tjera te depertojne ne fytyren tuaj. 

Spray  jone fiksues  garanton tre fuksione ne nje produkt te vetem,duke fiksuar makeupin per gjate gjithe dites duke e bere ate te palevizshem.  Formula e saj e lehte ndihmon si ne poret e lekures ashtu edhe ne perfeksionimin final te grimit tuaj duke vene ne vend te gjitha pluhurat disa sprucime ne te gjithe fytyren. Ka perberje bimore si qitro aloe dhe brokoli te cilat ndihmone kunder papastertive duke nxjere toksinat jashte dhe neutralizuar fytyren tuaj. Ideale per te gjitha tiper e lekures. Pa paraben, sulfat dhe vajra mineral.

DETAJE MBI PRODUKTIN

Funksion i trefishte qe zgjat 24 ore.
Vendos ne vend makeupin duke e bere ate te zgjase gjithe diten/naten.
Teper e rehatshme per lekuren.
Perberje bimore si qitro,aloe dhe brokoli        

Pa paraben, sulfat dhe vajra mineral.

KESHILLA MBI APLIKIMIN

Perdoret ne fund te grimit tuaj.
Kujdes, sygjerohet te mbahet larg fytyres 10 deri ne 12 cm para sprucimit,duke i mbyllur syte dhe pastaj mund ta spruconi sa te deshironi ne levizje rrethore drejt fytyres.

 

Details

• Spraj me veprim të trefishtë zgjat për 24orë.
• Fikson make up-in për një pamje të freskët gjatë gjithë ditës.
• Parandalon njollosjen ose zbehjen e grimit.
• I rehatshëm në lëkurë deri në 24orë.
• Përbërje Superfood CitrusCitrus + Aloe + Broccoli të cilat ofrojnë efekt mbrojtës ndaj lëkurës.
• Mbron lëkurën nga ndotjet dhe radikalet e lira.
• Pa parabene, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.

How To Use

• Aplikoni pasi keni përfunduar make up-in.
• Mbajeni shishen 10-12 cm larg nga fytyra juaj dhe mbyllni sytë, më pas spërkateni me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën tuaj.