ColorStay™ Longwear Lip Liner

750.00 ALL

Shade: Nude 630
Description

Lineri ynë i sapopërditësuar i buzëve ColorStay™ Longwearing ofron ngjyrë dhe definicion të qëndrueshëm, ndihmon ngjyrën e buzëve të qëndrojë më gjatë dhe ndihmon në parandalimin e plasaritjes dhe ndjesisë së thatë. Kjo është e gjitha arsyeja pse një laps buzësh ColorStay™ Longwear shitet çdo 20 sekonda në Amerikë.*

Details

• Ju merrni ngjyrë dhe definicion të pasur për orë të tëra me lapsin tonë të buzëve me përdorim të gjatë
• Për shkak se ne e dimë se disa ngjyra buzësh nuk zgjasin, ky laps buzësh u jep atyre hapësirën e nevojshme—pa tharje apo plasaritje.
• Lapsi ynë i buzëve vjen me një mprehës të integruar, sepse kush ka kohë të kërkojë mjete kur jeni në lëvizje?
• Tashmë linja jonë e preferuar e buzëve ofrohet me ngjyra të reja dhe paketim të ri jashtëzakonisht elegant (që e bën të thjeshtë gjetjen e nuancës që dëshironi në çantën tuaj

How To Use

• Duke aplikuar nga qendra e buzëve tuaja nga jashtë, ngjyrosni buzët tërësisht me lapsin tonë duke i kushtuar vëmendje konturit të buzëve
• Kombinoni lapsin ColorStay™ Longwear me buzëkuqin tonë Super Lustrous™ për më shumë thellësi, definicion dhe ngjyrën që dëshironi
• Ose, vendosni sipër çdo buzëkuq që ju pëlqen, pastaj shkëlqimin tuaj të preferuar, për intensitet dhe jetëgjatësi të shtuar