ColorStay Suede Ink™ Lipstick

1,590.00 ALL
By REVLON

Shade: Gut Instict 001
Description
Formula revolucionare pa transferim dhuron ngjyra të gjalla mat dhe rehati totale. Sa herë që e vendosni, primeri integruar në formulim shkon në punë për të zgjatur konsumimin dhe për të parandaluar transferimin për një përfundim të qëndrueshëm, rezistent ndaj njollave, i cili qëndron i fortë deri në 8 orë.
I mbushur me vitaminë E antioksiduese për të ndihmuar në gjendjen, mbrojtjen dhe ushqyerjen për një ndjesi buzësh të buta.
Details

• Formula pa transferim 8 orëshe qëndron aty ku i takon—në buzët tuaja.
• Përzierja e fuqishme e pigmentit dhuron ngjyrë të theksuar mat.
• Primeri i integruar me funksion të dyfishtë zgjat konsumimin dhe parandalon transferimin. Ajo zbut dhe ngjitet me buzët dhe kap pigmentet e ngjyrave.
• Forma me kënd siguron aplikim të saktë dhe një rrëshqitje pa mundim.
• Formula vegane pa parabenë, vaj mineral ose sulfate.

How To Use

Mbushni buzët me ColorStay Suede Ink Lipstick™ duke përdorur bazën e sheshtë të buzëkuqit për aplikim të lehtë. Filloni në qendër të buzëve tuaja dhe rrëshqisni drejt qosheve të gojës. Ju duhet vetëm një shtresë për mbulim të plotë.

Këshillë profesionale: Nëse vërtet dëshironi ta përforconi pamjen, konturoni buzët me lapsin buzëve ColorStay™ Longwear në një nuancë të përshtatshme për një pamje të guximshme dhe me një ton buzësh të njëtrajtshëm, ose hidhuni në trendin ombre duke përdorur nuanca të kundërta.