Skin Reviving Roller

2,200.00 ALL

Description

Gur Rose Quartz me shumë përdorime

Ky gur magjik është shumë praktik për t'u marr me vete si shoqëruesi më i mirë i lëkurës tuaj kudo dhe kurdoherë. Nëse po pyesni veten a mund ta përdorni në lëkurat e ndjeshme padiskutim përgjigjia është po dhe lëkura juaj do ju falenderoj për këtë.

DETAJE MBI PRODUKTIN

Ky roller ndihon në nxjerrjen jashtë të toksinave duke qetësuar lëkurën dhe duke e rifreskuar atë. Vjen në një format mjaft praktik edhe për udhëtime.
Ndihmon gjithashtu në absorbimin e produkteve në lëkurë sic janë kremërat apo serumet e lëkurës.
Ideale për lëkurat e ndjeshme.
Mjaft i lehtë për tu rimbushur me një gur tjetër falë mekanizmit të kokës që rrotullohet. 
Mund të ripërdoret gjithmonë vetëm duke e rimbushur me gurin Roze Quartz që mund të blihet si produkt më vete dhe është mjaft e lehtë per tu pastuar. Mjafton ujë dhe sapun.

KËSHILLA MBI APLIKIMIN

Mjaft e lehtë në përdorim, mjafton të hiqni kapakun dhe të filloni të masazhoni fytyrën tuaj.  Për të ndërruar gurin, hiqni kapakun, rrotullojeni kokën në lëvizje sipas akrepave të orës dhe  tërhiqeni lart kokën bashkë me gurin. Për ta pastruar funksionon njesoj si rimbushja ,nxjerrja e gurit jashtë rollerit dhe pastaj mund ta pastroni lehtësisht me sapunin tuaj të fytyrës, shpërlajeni dhe lëreni të thahet para se të rivendosni.