ColorStay™ Lock Setting Mist

1,950.00 ALL

Description

 

 Revlon ColorStay™ Lock Setting Mist është një spraj fiksues i cili do ju sigurojë një qëndrim prej 24 orësh të make up-it duke mbrojtur njëkohësisht lëkurën nga ndotësit e përditshëm. Veprimi me fuqi të trefishtë siguron një qëndrim 24-orësh, duke e mbajtur grimin tuaj të paprekur për një pamje të përsosur, 'të sapo aplikuar' gjatë gjithë ditës. Formula e lehtë ngjitet në grim për një lëkurë pa pore dhe të përsosur. I mbushur me një përzierje detoksike SUPERUSHQIMI agrumesh + Aloe + Brokoli që mbron lëkurën nga efektet e agresorëve të përditshëm duke përfshirë stresin mjedisor dhe ndotjen duke neutralizuar radikalet e lira. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës. Pa parabenë, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.

Details

• Spraj me veprim të trefishtë zgjat për 24orë.
• Fikson make up-in për një pamje të freskët gjatë gjithë ditës.
• Parandalon njollosjen ose zbehjen e grimit.
• I rehatshëm në lëkurë deri në 24orë.
• Përbërje Superfood CitrusCitrus + Aloe + Broccoli të cilat ofrojnë efekt mbrojtës ndaj lëkurës.
• Mbron lëkurën nga ndotjet dhe radikalet e lira.
• Pa parabene, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.

How To Use

• Aplikoni pasi keni përfunduar make up-in.
• Mbajeni shishen 10-12 cm larg nga fytyra juaj dhe mbyllni sytë, më pas spërkateni me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën tuaj.