ColorStay Looks Book™ Eye Shadow Palettes

1,900.00 ALL
By REVLON

Shade: Enigma 920
Description

Ngjyra vibrante 24-orëshe për ata që refuzojnë të jenë bazik! Gjeni veten në një gamë të larmishme të toneve të syve! Një skemë ngjyrash me pigment të lartë - në shkëlqim, mat dhe metalik - për t'iu përshtatur humorit tuaj.

Details

• Tregoni se kush jeni me këto paleta të toneve të syve, të mbushura me personalitet dhe pigmente ngjyrash që zgjasin deri në 24 orë
• Ju merrni një modifikim prej 8 ngjyrash të koordinuara që janë jashtëzakonisht të pigmentuara dhe me ndikim të lartë
• Paletat janë dizenjuar për tu marrë me vete—ato vërtet përshtaten kudo! Secila prej tyre ka madhësinë e një karte krediti dhe është shumë e hollë, kështu që mund ta fusni në çantën tuaj, në kuletë apo edhe në një xhep
• Këto paleta të toneve të syve ju ofrojnë opsione—një përzierje shkëlqyese, mat dhe metalike

How To Use

• Krijoni një bazë duke aplikuar një ngjyrë të pastër dhe neutrale në qepallat tuaja, deri në kockat e vetullave
• Aplikoni nuancën tuaj kryesore vetëm në kapak, më pas konturoni sytë duke aplikuar nuancën më të errët të hijes së syve në zgavrat e syve tuaj .
• Në mënyrë alternative, përqendroni ngjyrën tuaj të hijes së syve në vijën e qerpikëve për të theksuar.
• Përdorni një nuancë të theksuar në qoshet tuaja të jashtme për një efekt smokey ose theksoni qoshet e brendshme me nuancën më të lehtë për të ndihmuar në falsifikimin e 8 orëve të gjumit