SkinLights™ Prismatic Bronzer

1,550.00 ALL

Shade: Sunlit Glow 110
Description

I mbushur me pigmente të ngjashme me kristalin që kapin dritën, teknologjia inovative e këtij bronzi krijon efektin e lëkurës me shkëlqim, me thellësi dhe dimension. Pavarësisht nëse dëshironi të shtoni një prekje delikate të ngrohtësisë së diellit ose një bronzi të guximshëm me shkëlqim për një pamje të konturuar, formula jonë unike e ndërtueshme mund t'ju çojë atje.

Details

• Bronzeri ynë pudër, inovativ dhe reflektues i dritës është i mbushur me pigmente të ngjashme me kristalin që i japin lëkurës tuaj një shkëlqim shumëdimensional (asnjëherë të sheshtë), kështu që ju mund të kapni gjithmonë dritën tuaj më të mirë
• Pluhuri aktual ndihet tepër i butë dhe i mëndafshtë, asnjëherë si shkumës. Kjo për shkak se pigmentet bëhen njësh me lëkurën tuaj, kështu që pluhuri ynë bronzues ndihet tejet i lehtë dhe jep një efekt të njëtrajtshëm dhe të lëmuar.
• Ne duam që bronzi ynë të duket i natyrshëm—pa marrë parasysh se në çfarë ndriçimi jemi. Kështu, ne rikrijuam një bronz "të puthur" nga dielli me tone të vërteta të arta dhe të kuqërremta për një përfundim të besueshëm të ngrohtë, pa shkëlqim të panatyrshëm
• Bronzojeni atë me një shkëlqim të ngrohtë gjithëpërfshirës, ​​ose shtoni definicion me pak konturim të lehtë
• Gjeni nivelin tuaj të dëshiruar të pamjes bronze gjatë aplikimit • Më shumë lajme të mira: Ky bronzues është bërë pa aromë ose parabene

How To Use

• Për shkëlqimin më natyral të diellit, aplikoni lehtë bronzin nëpër mollëzat tuaja, vijën e flokëve, poshtë anëve të hundës dhe poshtë nofullës tuaj duke përdorur një furçë të dendur në të gjithë fytyrën - si furça jonë e butë, vegane Kabuki.
• Për një kontur më të theksuar, përdorni të njëjtën furçë Kabuki për të fshirë dhe përzier këtë bronzues pluhur poshtë mollëzave tuaja dhe përgjatë vijës së flokëve, nofullës dhe kockave të klavikulës për të skalitur dhe përcaktuar tiparet tuaja
• Shkëlqeni më shumë! Përforconi faktorin tuaj të lëkurës perfekte me highlighterin tonë Prismatic SkinLights™