ColorStay Suede Ink™ Lipstick

1,590.00 ALL
By REVLON

Shade: Gut Instict 001
Description

Longwear Lipstik Matte

Ky produkt revolucionar vjen me nje formule qe nuk transferohet dhe nuk plasaritet duke bere qe jetegjatesia e ngjyres te jete e larte dhe komode ne te njejten kohe.Mund te rivendoset nese duam me teper pigmentim por pa rrezikuar te behet cakey dhe ka qendrueshmeri me shume se 8 ore me perfundim mat. Perberja me vitamine E dhe antioksidante ndihmon ne hidratimin e buzes dhe qendrueshmerine e saj pa e renduar ate. Vjen ne 18 nuanca fantastike.

DETAJE MBI PRODUKTIN

Nje formule perfekte qe zgjat 8 ore pa u transferuar askund tjeter,partneri besnik per  buzet tuaja. 
Super i pigmentuar vetem me nje aplikim te vetem.
Fale formules vegane nuk nevojitet primer perpara perdorimit sepse ka efekt hidratues tek buzet duke i mbajtur te buta per gjate gjithe dites/nates.Forma e buzkuqit me kend ndihmon ne aplikimin me preciz te buzekuqit pa shume veshtiresi edhe kur nuk kemi perdorur nje vijezues per konturet me perpara.

KESHILLA MBI APLIKIMIN

Filloni ta aplikoni buzekuqin nga qendra e buzeve tuaja dhe me pas tek cepat e saj . Nuk eshte i nevojshem me teper se nje aplikim per pingmetim maksimal fale formules se superpigmetuar te saj.

Mund te luani gjithashtu me trendet e ndyshme duke perdorur longwear lipliner me nje nuance dhe te provoni nje nuace tjeter per brenda buzes to rock it differently.

Details

• Formula pa transferim 8 orëshe qëndron aty ku i takon—në buzët tuaja.
• Përzierja e fuqishme e pigmentit dhuron ngjyrë të theksuar mat.
• Primeri i integruar me funksion të dyfishtë zgjat konsumimin dhe parandalon transferimin. Ajo zbut dhe ngjitet me buzët dhe kap pigmentet e ngjyrave.
• Forma me kënd siguron aplikim të saktë dhe një rrëshqitje pa mundim.
• Formula vegane pa parabenë, vaj mineral ose sulfate.

How To Use

Mbushni buzët me ColorStay Suede Ink Lipstick™ duke përdorur bazën e sheshtë të buzëkuqit për aplikim të lehtë. Filloni në qendër të buzëve tuaja dhe rrëshqisni drejt qosheve të gojës. Ju duhet vetëm një shtresë për mbulim të plotë.

Këshillë profesionale: Nëse vërtet dëshironi ta përforconi pamjen, konturoni buzët me lapsin buzëve ColorStay™ Longwear në një nuancë të përshtatshme për një pamje të guximshme dhe me një ton buzësh të njëtrajtshëm, ose hidhuni në trendin ombre duke përdorur nuanca të kundërta.