ColorStay Matte Lite Crayon™

1,290.00 ALL

Shade: Tread Lightly 001
Description

30% më i lehtë se buzëkuqi juaj mesatar. ColorStay Matte Lite Crayon™ është aq i lehtë sa do të harroni se e keni aplikuar. Përjetoni ngjyrën e pasur në një formulë mat të rehatshme, jo-tharëse, të mbushur me vaj të farës së mangos, i pasur me antioksidantë për të ndihmuar në rimbushjen dhe hidratimin e buzëve. Në 10 nuanca të theksuara por të përshtatshme për gjatë gjithë ditës.

Details

• Formula e pasur me pigment për përfundimin perfekt mat
• Kompleksi i infuzionit me vajin e farës së mangos ofron ndjesinë e lehtë në buzë
• E lehtë si një pupël, 30% më e lehtë se buzëkuqi mesatar
• Ndjenjë komode në buzë
• I reziston plasaritjeve dhe zbehjes, njollosjes, transferimit
• Majë ultra precize me mprehës të integruar për kontrollin përfundimtar

How To Use

Konturoni buzët me Matte Lite Crayon™ (duke përdorur majën precize).
- Mbushni buzët dhe jeni gati. Sigurohuni që ta mbani lapsin tuaj të mprehur me mprehësin e integruar për ta bërë aplikimin të lehtë çdo herë.
- Këshillë profesionale: Bashkoni dy nuanca Matte Lite Crayon™ për të krijuar një pamje të guximshme ombre. Provoni kombinimin e preferuar të Megan The Stallion: "On Cloud Wine" si kontur buzësh dhe "Air Kiss" për të mbushur buzët tuaja.