Super Lustrous™ The Luscious Mattes Lipstick

1,250.00 ALL
By REVLON

Shade: If I Want To 001
Description

Përfitoni të gjithë dramën e një buzëkuqi të pasur mat, pa asnjë nga ndjesitë e bezdisshme të tharjes ose rëndesës; në vend të kësaj, ngjyra jonë mat e buzëve është e lehtë dhe kremoze. Ne kemi ripërcaktuar rregullat e buzëkuqit mat me këtë formulë të lehtë që nuk thahet. Ndihet shumë e lëmuar në buzët tuaja dhe jep pigmentin e plotë dhe të gjallë të buzëve që nuk do të ngopeni.

Details

• Buzëkuq mat por i rehatshëm. Formula jonë hidratuese e buzëkuqit është e mbushur me një përzierje botanike luksoze të agave, vajit moringa dhe gjalpit kupaku për të zbutur dhe hidratuar menjëherë lëkurën
• Thjesht aplikojeni dhe arrini ngjyrën me pigment të plotë vetëm me një rrëshqitje!
• Oh, dhe për shkak se ne e dimë se pamja ka rëndësi kur bëhet fjalë për grimin tuaj, ne e vendosëm plumbin e buzëkuqit (elegancë) dhe e vendosëm në një tub të zi mat me thekse ari (të hijshme)
• Buzëkuqët e kuq të theksuar, buzëkuqët nudo delikate dhe ngjyrat rozë—me 11 nuanca buzëkuqësh, ju keni një gardërobë të tërë me pamje mat për çdo rast apo humor

How To Use

Vetëm një aplikim dhe jeni gati për të vazhduar rutinën tuaj.