Revlon ColorStay Overtime™ Lipcolor

1,350.00 ALL

Shade: Non Stop Cherry 010
Description

Pigment i bukur dhe me shkëlqim, rezistent në kohë dhe efekt kiss proof. Nuk transferohet dhe ka veti hidratuese falë pasurimit me vitaminë E.

Details

• Harrojini ri aplikimet: Kjo ngjyrë buzësh e rezistueshme ndaj transferimit dhe puthjes nuk do t'ju zhgënjejë. Ngjyra është e gjallë dhe formula qëndron deri në 16 orë (pra, në thelb, gjithë ditën) pa njolla.
• Njëri skaj hidraton me ngjyrën e lëngshme të buzëve ColorStay™ duke i lënë buzët tuaja tejet të buta—
Skaji tjetër është i mbushur me shkëlqim për një pamje më tërheqëse.
• 99% e përbërësve janë hidratues (përfshirë vitaminën E, kamomilin dhe ekstraktin e sojës) - një ndjesi e mëndafshtë në buzë!
• Premtimi ynë: Ju arrini pigmentin e dëshiruar pa u ndjerë kurrë i thatë dhe pa plasaritje në buzë.
• Ju keni 9 opsione të mahnitshme ngjyrash, ndaj argëtohuni!

How To Use

•Aplikoni duke nisur nga qendra e buzës dhe merrni një moment për veten tuaj teksa thahet.
• Ngjyrosja jashtë vijave? (Të gjithë e bëjmë, ndonjëherë….) Thjesht merrni pak pastrues grimi dhe një kunjë pambuku dhe rregulloni punën.
• Tani aplikoni shkëlqimin për hidratim dhe për një pamje më të plotë të buzëve,mund ta ri aplikoni gjatë ditës.