ColorStay Line Creator™ Double Ended Liner

2,190.00 ALL
By REVLON

Shade: Blackout 151
Description
Krijoni look-un e imagjinatës tuaj me këtë penel me dy skaje dhe jetëgjatë. 1: Laps Kohl për vijëzim klasik ose sy të zjarrtë me efekt cat eye. Formula kremoze dhe e rehatshme kohl është e lehtë dhe zgjat gjithë ditën. 2: Kthejeni atë në skajin e penelit të lëngshëm dhe arrini performancë të lartë të linjave grafike të mprehta. Formula e butë e pasur me pigment jep ngjyrë intensive që nuk zbehet dhe zgjat deri në 24 orë.* Të dyja skajet ofrojnë performancë të papërshkueshme nga uji. E disponueshme në 2 nuanca .
Details

• Fund i dyfishtë për vijëzim pa kufi.
• Penel likuid me performancë dhe pigment të lartë.
• Maja e furçës precize vizaton vija të mprehta.
• Laps kohl kremoz.
• Krijoni pamje klasike ose të guximshme.
• I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga transferimet.
• 2 nuanca me dy skaje
• Veshje deri në 48 orë.

How To Use

• Duke përdorur majën kremoze të lapsit kohl, aplikojeni në vijën e syrit nga këndi i brendshëm dhe punoni nga jashtë duke përdorur lëvizje të buta, vizatoni kohl përgjatë qerpikëve tuaj të sipërm, ndiqni përgjatë vijës së poshtme të qerpikëve për një pamje totale kohl.
• Krijoni një smokey eye duke ndërtuar kohl, duke e përzier dhe duke e njollosur për një pamje të zjarrtë
• Duke përdorur fundin e eyeliner-it të lëngshëm, filloni nga këndi i brendshëm i syrit dhe vizatoni një vijë të vetme përgjatë vijës së qerpikëve për një vijë të imët të mprehtë
• Ose, për të ndërtuar mbi të për një pamje më të guximshme ose "cat eye", shtoni një vijë të dytë, më të shkurtër mbi të parën (vetëm në të tretën e fundit të qerpikëve tuaj), më pas mbushni hapësirën boshe